Denizli Duşakabin İmalatı ve Duşakabin Tamiri


Banyonuzda hem konsept tasarım hem de ev yaşamının bir parçası olan duşakabin sistemleri, kompakt, düz, desenli olarak üretilmektedir. Denizli'de duş teknesi montajıda yapan firmamız, duş sistemlerini baştan aşağı üretiyor ve montajını gerçekleşti...

Banyonuzda hem konsept tasarım hem de ev yaşamının bir parçası olan duşakabin sistemleri, kompakt, düz, desenli olarak üretilmektedir. Denizli'de duş teknesi montajıda yapan firmamız, duş sistemlerini baştan aşağı üretiyor ve montajını gerçekleştiriyor. Şok duş, jakuzi montajını garantili, kaliteli olarak yapmaktadır. Duş modelleri olarak yüzlerce çeşitte desen ve modelde üretim, satış, montaj yapmaktayız.

Duşluklar ölçülendirme yapılırken dikkat edilmesi gereken hassas ünitelerden biridir. Denizli Pimapen olarak kullanışlı, sorunsuz bir duş sistemi tasarlamak, montajlamak için yerinde ücretsiz duş ölçüsü almaktayız. 90×90 duşakabin ve 80×80 duşakabin sistemleri hazır olarak her modelde bulunmakta olup, istenilmesi halinde aynı gün montajlanmaktadır.

Denizli duşakabin fiyatlarını bizden öğrenebilir ve yıllar önce yaptırdığınız duşakabinlerinizin tamir ve bakımlarını sizler için özenle en uygun fiyata gerçekleştiriyoruz. Denizli duşakabin bayilerini ve fiyatları öğrenmek için telefon numaramız 0 541 421 38 11

Denizli Pimapen olarak duşakabin sistemleri montajı yanında, aynı zamanda duşakabin tamirini de yapmakta olup, her model desenli duşakabin camlarını değiştirmekte, çatlayan, kırılan duşakabin camını işinde uzman ekibimiz ile değiştirmekteyiz. Duşakabin sistemlerinde sıklıkla görülen, duş teknesi su akıntılarını tespit etmekte ve tamirini yapmaktayız.

Denizli'de en güzel ve en kullanışlı duşakabin modelleri, duşakabin fiyatları, duşakabin tamiri, duş teknesi, şok duşlar, için ulaşabilirsiniz.


Anahtar Kelimeler :

Yorum Gönder