Denizli Sineklik İmalatı ve Sineklik Tamiri


Denizli iklim olarak sıcak bir memleket ve yazın havalar ısındığında pencerenizi, kapınızı açıp evinizi, işyerinizi havalandırmak istediğinizde en büyük sorunun olarak sinek, sivri sinek gibi haşera tipte böceklerin içeri girmesi olacaktır. İşte t...

Denizli iklim olarak sıcak bir memleket ve yazın havalar ısındığında pencerenizi, kapınızı açıp evinizi, işyerinizi havalandırmak istediğinizde en büyük sorunun olarak sinek, sivri sinek gibi haşera tipte böceklerin içeri girmesi olacaktır. İşte tam bu noktada, sineklik sistemleri bu soruna en kesin çözüm üretme noktasında karşımıza çıkmaktadır. Pencere ve kapılarınıza sineklik taktırarak bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz. Kapınıza kapı sineklik, kapı sinekliği modellerinden, pencerenize pencere sineklik, modellerinden istediğiniz ölçüde yapıyoruz. Ürünlerimiz garantili olup, tül yırtılmaları, menteşe sorunu gibi konularda ücret iade garantisi sunmaktayız.

Denizli pimapen olarak her model pencere sineklik tamiri, kapı sineklik tamiri, yapmaktayız. Sineklik tülü, sineklik mentşesi tamirini en uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla yapmaktayız.

Denizli Pimapen olarak pencere sineklik, kapı sinekliği, üretimini yaptığımız modeller,

  • Sürgülü sineklik sistemleri
  • Sürme sineklik sistemleri
  • İçe açılımlı sineklik sistemleri
  • Menteşeli sineklik sistemleri
  • Stor sineklik sistemleri
  • Yapışkanlı sineklik sistemleri
  • Cırt cırtlı sineklik sistemleri
  • Kedi köpek sinekliği sistemleri

Akordiyon Sineklik

Akordiyon sineklik (pileli sineklik), sineklik sistemlerine yepyeni bir bakış açısı getirmiştir. Dikey olarak veya yatay olarak kullanılabilir. Birçok alternatif çözümü bünyesinde barındırmasıyla diğer sistemlerden çok daha avantajlıdır. Akordiyon sinekliği bıraktığınız yerde durur ve sinekliğin tamamını açma ihtiyacı duymazsınız. Akordiyon sineklik PVC, ahşap, alüminyum gibi her türlü doğramada uygulanabilir.

Sineklik fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

SİNEKLİK FİYATLARI

Denizli'de bulunan imalathanemizi arayarak kaliteli olarak alabileceğiniz en ucuz sineklik fiyatları nı öğrenebilirsiniz.

Telefon Numaramız: 0 541 421 38 11


Anahtar Kelimeler :

Yorum Gönder