Sineklik Çeşitleri


Denizli'de en kaliteli sineklikleri en uygun fiyatlara sizlere sunmya çalışan firmamızda sizlere sunduğumuz sineklik türlerini ve özelliklerini sizler için derledik. Denizli sineklik fiyatlarını öğrenmek için bizi arayabilirsiniz.

Denizli'de en kaliteli sineklikleri en uygun fiyatlara sizlere sunmya çalışan firmamızda sizlere sunduğumuz sineklik türlerini ve özelliklerini sizler için derledik. Denizli sineklik fiyatlarını öğrenmek için bizi arayabilirsiniz.

PİLELİ (PLİSE) SİNEKLİK

Pileli sineklik diğer bir adıyla plise sineklik son 2-3 yıldır kullanımaya başlanmış olan ve sektöre şık tasarımıyla yeni bir soluk getirmiş olan bir sineklik modelidir.

Pileli sineklik her konumda uygulanabilen bir sineklik modelidir.Gerek menteşeli sinekliklerin içe veya dışa açılmasında daraltacağı alanlarda gerekse sinekliği açamıyacağımız kadar önünde engel bulunan durumlarda birebir çözüm kaynağınızdır. Pimapen pencere / kapı, demir doğrama, aluminyum doğrama, ahşap doğrama farketmeksizin evinizi ofisinizi bodrum katınızı, cam balkon veya verandanızı haşerelere karşı güvence altına alabilirsiniz.

STOR SİNEKLİK

Stor sineklik, yatay ve dikey stor sineklik ve orta birleşim duble stor sineklik olmak üzere,çalışma ve açılış biçimlerine göre üçe ayrılır. Mevcut olan pencere veya kapı kasasına göre alınan ölçülere göre imalatları yapılır. Tüm stor sineklik modellerinde 20x40 ölçülerinde alüminyum sineklik kasası, stor sineklik tülünün sarılmasında kullanılan özel yay takımının içerisinde çalıştığı,aluminyum yay kutusu, sineklik tülünün içerisinde yukarı aşağı hareket ettiği aluminyum "U" şeklindeki ray profili ve sinekliği kapalı konuma getirdiğimizde kilitlenmesini sağlayan tülün uc kısmındaki alt parça olarak adlandırılan aluminyum profilden oluşur.

Tüm stor sineklik modellerimizde kullandığımız tül yanmaz özel alaşımlı fiber tüldür.Yay takımı yıllara meydan okuyacak şekilde dizayn edilmiş özel çelik alaşımlıdır.Yan rayların iç kısmında tüllerin sineklik profilinden kurtulup açıklık kalmaması için özel çapraz kıl fitiller mevcuttur.Pimapen pencere / kapı , demir doğrama aluminyum doğrama , ahşap doğrama farketmeksizin evinizi ofisinizi bodrum katınızı ,cam balkon veya verandanızı haşerelere karşı güvence altına alıyoruz. 

MENTEŞELİ SİNEKLİK

Menteşeli sineklik artık hepimizin bildiği pratik kullanışlı ve ekonomik bir sineklik modelidir. 17x25 ebatlarındaki alüminyum profil içerisine dönülen özel yanmaz fiber sineklik tülü ile donatılmıştır.Menteşeli sineklik kullanım yönünden gayet pratik bir sineklik olmakla beraber istenildiği zaman yerinden çıkarılıp muhafaza edilebilir veya yıkanabilirler.Temizliği basit,ekonomik yönden cebinizin dostu ve amaca uygun hizmet veren sorunsuz bir sineklik modelidir.İstenilirse birkaç aksesuar değişikliği sayesinde tak çıkar sineklik olarakta kullanılabilirler.Yine gerekli görüldüğü durumlarda kasalı modelleride üretilebilmektedir. 

İÇE AÇILIR SİNEKLİK

İçe açılır sineklik modelimizi değişik sebeplerden dolayı,örneğin ; panjur , ferforje , aluminyum küpeşte veya korkuluğun doğramaya sıfır denilecek kadar yaklaşıp,başka herhangi bir sinekliğin uygulama şansı olamadığı durumlarda kullanılabilirliği ve pratikliği sebebiyle tavsiye ediyor içe açılım sineklik imalatı ve uygulamasını yapıyoruz. Pimapen pencere / kapı ,demir doğrama aluminyum doğrama,ahşap doğrama farketmeksizin evinizi ofisinizi bodrum katınızı ,cam balkon veya verandanızı haşerelere karşı güvence altına alıyoruz. Havalandırma esaslı,açılıp kapanan bütün mekanizmalarınıza imalat ve uygulama yapıyoruz. 

SÜRME SİNEKLİK

Sürme sineklik pencere veya kapılarınızın özelliğine göre tavsiye edip kullanıma sürdüğümüz bir sineklik modelidir.Sürme sineklik Sürgülü sistemde çalışan tüm doğrama modellerinde,fransız balkonlarda ve hebeşibe doğramalarda kullanımı basit yer kaplamayan,dayanıklı ve pratik kullanımıyla tavsiye edilen bir sineklik modelidir.Sürme sineklikler özel raylardan imalatı yapılan bir kasanın üzerinde rulmanlar vasıtasıyla hareket eden,aluminyum profillerden üretilen,yanmaz fiber tüle sahip sineklik modelimizdir. 

KEDİ SİNEKLİĞİ TELİ-TÜLÜ

Kedi ve Köpekler evimizdeki sadık narin ve vazgeçilmez dostlarımızdır.Buna karşın gerek merakları gerekse hırçınlıkları ile kendilerine zarar verebilmektedirler.Özellikle son dönemlerde çok yaygınca duyduğumuz evcil hayvan yaralanmalarında,kedilerin camdan düşmesi sonucu yaralanmaları veya daha üzücü olaylara maruz kalmalarıdır.Bir diğer durumda kedilerin kaçmaması için sineklik veya köpeklerin kaçmaması için sineklik uygulanmasından faydalanmaktır.

Bu tip yaralanmalara veya daha üzücü olaylara maruz kalmamak adına alınabilecek en doğru tedbir,kedi ve köpekler için özel dayanıklılık ihtiva eden aluminyum çelik alaşımlı galvaniz tel ile donatılmış sineklik sistemidir.Bu sistemin adı kedi teli veya köpek teli olarak geçmektedir.Kedi teli sisteminin başlıca özellikleri sayarsak, sineklik ile aynı vazifeyi görerek haşerelerden ve sineklerden korunmanızı sağlarken evcil dostunuzun siz istemediğiniz sürece içeride kalmasını ve yaralanmalara sebebiyet vermemesini sağlar. Evcil dostlarınız Denizli Pimapen'in çalışmaları ile güvence altına alınmaktadır.

Yılların verdiği tecrübe ile kaliteli sineklikleri Denizli'de en uygun fiyatlarla sizlerle buluşturuyoruz. Size bir telefon kadar yakınız. İletişim için telefon numaramız: 0 541 421 38 11


Anahtar Kelimeler :

Yorum Gönder